top of page
  • Kate

Summer párty 2020

Já tyhle pártošky našeho studia prostě miluju! Čím dál víc. Bůh i covid loni dali, že jsme si mohli užít aspoň summer párty, která byla na začátku září. Tedy přesně v tý malý lockdownový pauzičce, kdy se svět tvářil zase normálně. Párty byla v Gauči ve Stromovce. Gauč je venkovní prostor s pódiem a spoustou kytek. Vzhledem k tomu, že můj pracovní život si se mnou dělal, co chtěl, natrénovat vystoupení byla zase výzva.

Je zvláštní, že když člověk potřebuje, aby inspirace a nápady padaly z nebe a tlačí vás čas, tak je v hlavě prázdno. Vyměnila jsem asi 5 písniček, 5 námětů, 5 stylů, 5 nálad. V polovině léta už jsem začala bejt celkem nervózní. Do studia jsem se dostala ob týden, protože jsem pracovala v bistru na pláži na Lipně. To ve finále bylo tréninků, že byste je na prstech spočítali.

A pak. Jednoho krásného letního dopoledne se z playlistu ve Spotify, kterej jsem zoufale přeskakovala spustila ukolébavka ze Stmívání. Jasně, už mi není 15, ale celkem nostalgie. Navíc klavír a cello. Přesně ta nálada, co jsem měla. Zbytek už šel sám a sestava byla na světě.


Nevím, co je to za zlozvyk, ale čím víc mám za sebou vystoupení, tím zkracuju dobu přípravy, i když si po každé říkám, že příště musím začít o něco dřív. Proto je z toho potom trochu stres a nervozita. Ačkoliv kruh je láska a na kruhu jde nervozita stranou, tentokrát se to podepsalo. Outfit jsem vymýšlela v podstatě z fleku. Dragonfly podprsenka to vždycky jistí!


Počasí nám ten den úplně nepřálo. Byla zima a pršelo. Proto nějaké zahřátí a rocvičení moc neproběhlo. Každopádně atmosféra byla jako vždycky krásná. Naše kurzistky, naše rodiny a kamarádi jsou vždycky tak báječní, že je z toho člověk úplně rozněžnělej.


Nebudu Vám lhát. Nebyl to 100% výstup. Dokonce se mi poprvé podařilo i z kruhu "slítnout". Sice to ve finále působilo docela organizovaně a dramaticky a polovina lidí nevěděla, jestli je to záměr nebo ne, ale pro mě to bylo dost velký překvápko. Každopádně i tom kruh je. O pádech a improvizaci.


Fotky a video zde ke shlédnutí:-)


18 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

ความคิดเห็น


bottom of page