top of page
  • Kate

Ohlednutí se za Christmas party 2019

Jako každý půlrok jsme měli studiovou párty. A protože se blížil čas Vánoc a vánočních večírků, i nám byl jeden majitelkami Firefly přichystán. Večírek se konal 16.12. v NoDu.

Tentokrát jsem zvolila úplně jinou taktiku tvorby vystoupení. Nemusela jsem tam mít povinné prvky a dokonce jsem se ani nepotřebovala předvádět nebo někoho ohromovat. Cíl byl jasnej. Užít si to! Vždycky nějakým kouzlem narazím na písničku a na tu potom nutně potřebuju vymyslet choreografii. Dobře, většinou jsou to písničky z reklam v televizi, které na mě podprahově působí, ale co. Hlavně, že je najdu. Letos to vyhrála Bjork - It's Oh So Quiet. Ačkoliv se textově ve vánočních vlnách moc nepohybuje, všeobecně se považuje za vánoční písničku.

Vybrala jsem si 3 prvky, který se mi poslední dobou moc líbily a určila jsem si je jako osobní cíle ke zdolání. Jakmile si dáte nějakej prvek do sestavy, je tam tak 80% šance, že to tím neustálým opakováním opravdu natrénujete. Dala jsem si do sestavy na závěr i provaz, kterej mě už dlouho trápil a nemohla jsem se dopídit země.

Vzhledem k tomu, že nejsem moc zdatná a ladná tanečnice, co se floorworku týče, chtěla jsem to trochu zahrát do autu, takže jsem si připravila cedule. Záměř měl být asi takovej rádoby vtip a popřání pěknejch svátků.

Tentokrát jsem sestavu nikomu předem neukazovala, takže to byla opravdová premiéra. Kostýmek byl jasnej. Nalezený třpytivý body vytažený ze dna skříně a nové sametové legíny od Dragonfly. Hodně třpytek. Hodně kamínků a šlo se na věc.

Rozhodně jsem si to užila na 100%. Prvky šly za jejich hranice. Provaz se povedl. Každá vteřina užitá naplno!

Do toho kolektiv skvělejch lidí a hromady úžasnejch vystoupení ostatních holek ze studia!

Záznam v sekci Videa na hlavní stránce!:)
23 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

コメント


bottom of page