top of page
  • Kate

Kateřina v časopisu Dieta.

Hi, hello,


já si sem odložím ještě nějaký střípky z roku 2021. Já vím, já vím. Pozdě, ale přece. Člověk má pocit, že ten čas ubíhá světelnou rychlostí.


Další skvělá věc, která se mi stala, je článek v časopisu Dieta. Jako jo, přiznávam. Je to trochu oxymorón. Já a dieta. Na tohle téma se mi vybaví můj kamarád, kterej se mě od tý doby snaží vždycky vyfotit, jak do sebe pucuju hamburgr. Dietářka nejsem, o tom žádná. Jediný vyjádření, který k jídlu můžu dát je, že za mě je lepší jíst než nejíst. Párkrát jsem v nějaký fázi osobní krize přestala mít chuť k jídlu a přestat jíst je vlastně největší zlo. Přestanete mít energii na cokoliv. Psychicky i fyzicky. Je to nekonečnej kolotoč toho, že nemáte energii se z toho stavu dostat, protože nedáváte ani činnosti, co máte rádi. Naštěstí čím jsem starší, tím míň tyhle krize s jídlem mám. Jídlo je základ.

Každopádně zpátky k článku. Oslovila mě švagrová mojí kamarádky, že píše článek na téma: inspirativní text o ženách milujících zvolený sport.

Psala jsem samozřejmě především o kruhu, nějakém mišmaši ostatních aktivit a jak to člověk zvládá dohromady. Podklad pro článek jsem psala v době nástupu do nové práce, kdy jsem byla v totálním rozstřelu. Vyšel v časopisu asi až po nějakých 3 měsících, takže potom si to číst v podstatě zpětně bylo trošku... no...někde bych zvolila jiná slova. Člověk se prostě neustále vyvíjí v čase, že jo.


Je to zvláštní se vidět v tisku. Na jednu stranu je to malá dvojstránka, kterejch existuje strašně moc, na druhou stranu dostat se na veřejnost s něčím, co milujete je prostě pocta.


Celý článek ke stažení dole:)
dieta 2021-08-23 strana-40
.pdf
Stáhnout PDF • 3.61MB

dieta 2021-08-23 strana-41
.pdf
Stáhnout PDF • 347KB

16 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page