top of page
  • Kate

Highheels on!

Už jste zkoušeli exotic dance? Já jsem dlouhou dobu tvrdila, že je to něco, co mě vůbec neláká. V poslední době zjišťuji, že kdykoliv tohle prohlásím, co se týče našeho sportovního odvětví, tak cca do roka tu "disciplínu" začnu praktikovat, no #stayrozhodna. Nebudu vás tady úplně přesvědčovat k tomu, ať heelsy zkusíte. Proti gustu, víte jak. Od doby, co tady máme covid jsem taková tolerantnější k názoru ostatních.

Každopádně tady chci nasdílet, jak to mám s botama já. První, co mě k tomu zlákalo bylo, když moje kamarádka prodávala fialový boty od Bianci Bi. Láska na první pohled. Ještě jsem na nich ani nestála, nevěděla, jestli si nezlomím nohu při prvním pohybu, ale už jsem měla boty.

Následně jsem zašla sem tam na nějakou lekci. Určitě existuje kurz pro začátečníky, ale já jsem se rovnou vrhla do jámy lvové.

Občas je to boj. Tak jak to na začátku bývá se vším. Člověku se často zvrtne noha, sem tam ten pohyb ani není schopnej zopakovat, natož to stíhat do hudby a nevypadat u toho jako pytel brambor.

Je to asi jako se vším. Musíte se odprostit od toho, že ze začátku nevypadáte úplně nádherně jako ty všechny holky okolo vás, který chodí tančit už delší dobu a prostě si to jen užívat. Užívat si tanec. Cítit se sexy a bezva, nedej bože, když už se začnete opravdu chytat! A pak to jde jedno s druhým. Pokud přežijete počáteční nesnáze, tak to časem začne bejt jednodušší a jednodušší. Začnete se chytat víc a víc.

Mohlo by se zdát, že heelsy jsou jen pro holky, co jsou naprosto sebevědomé, ale myslím, že opak je pravdou. Nám, které to sebevědomí nemaj na předních příčkách je to příležitost, si ho trochu pozvednout.

Takže pokud si chcete heelsy zkusit, jen do toho! A pokud nás za boty odsuzujete, můžete.

Ale nikdo by se neměl stydět za svojí vášeň.


-Vaše Kate


Fotografie: Klára Kinterová


21 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page