top of page
  • Kate

Amazing Klárka!

Tenhle příspěvek bude taková spolupráce bez spolupráce. Bude věnovaný jedné úžasné fotografce, protože si to rozhodně zaslouží. Klára Kinterová.


Dřív jsem byla tak trochu zastáncem toho, že si hezký a efektní fotky na kruhu dokážu vyfotit sama nebo s kamarádkama venku. Pravda to samozřejmě svým způsobem je. Nafotit to můžu. Ale myslím, že minimálně jednou za čas je príma vydat se do rukou zkušeného fotografa, protože je to zážitek úplně jinýho měřítka. Je důležité najít si toho správného. Jednou jsem byla fotit s jedním pánem. Jméno nebudu psát, to asi nemá smysl. Focení mi bylo celkem nepříjemné. Nic ve zlém, ale pokud má člověk fotit něco tak specifického jako kruh, šálu nebo tyč a účtovat si za to nějaké velké částky, musí s tím sportem mít zkušenost on sám nebo už mít něco podobného odfoceného. Takže pokud sám fotograf neví, co dělá a jak vás nasměřovat, nevznikne z toho nic velkolepého.


Klárka pro nás oko má. Přesně ví, ve kterém úhlu vypadá loket špatně, kam posunout nohu, jak vystrčit prsa, kterým směrem se podívat. Klárka je prostě skvělá. Atmosféra u focení je příjemná. V podstatě mám problém sehnat fotky, kde se tvářím vážně, protože jsem na valný většině vysmátá jak lečo, i když zrovna musím viset na koleno nebo si otlačovat rameno.


Já jsem vlastně takový ten soubor protikladů. Fotím se ráda, ale taky vlastně ne. Ráda se fotím pro ten výsledek, kterej pak můžu sdílet, ale ta chvíle je pro mě docela náročná. Vždycky si říkám, že se asi zrovna tvářím jako blbec. Někdy mám den, kdy se absolutně neumím tvářit přirozeně a vypadám, jak kdybych zrovna posvačila hrnec trnek. Navíc se člověk prostě tak jakoby stydí, ne? Čím častěji s Klárkou ale fotím, tím víc se na ten celej proces vlastně těším. Připadáte si jako celebrita. Fotografka chválí, asistentka poletuje kolem, rovná oblečení, vlasy, kruh. A ten výsledek vždycky stojí za to. I když zrovna nemáte přesně vymyšlený pózy, který budete fotit.


Prostě DOPORUČUJU!21 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


bottom of page